YASAL UYARI

Yasal Uyarı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Bu web sitesindeki tüm bilgi ve materyaller Sel&Er  Hukuk & Danışmanlık Bürosu tarafından bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup sitedeki hiç bir bilgi, yasal danışmanlık mahiyetinde değildir. Bu site ve içerdiği bilgiler yürürlükte olan yasal gelişmelerin son halini yansıtmayabilir. Bu nedenlerle, ziyaretçiler, yetkili kişilerden yasal danışmanlık almaksızın sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler. 

Sel&Er Hukuk & Danışmanlık Bürosu ve avukatları ile ilgili olarak siteye yaptığınız ziyarette, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin indirilmesi/yüklenmesi ve/veya bize e-mail ile soru yöneltilebilmesi aşağıdaki kurallara bağlıdır:

Ziyaret ve Kullanma Şartları:
Bu web sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin reklamla ilgili Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak hazırlanmıştır. Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanma Şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
Bu sitedeki tüm bilgi ve dosyaların mülkiyeti Sel&Er Hukuk & Danışmanlık Bürosu’na aittir. Fikri Mülkiyet Hakkı dahilindeki yazılı bilgi ve belgeler, Firma logosu, Firma’nın mülkiyetindedir ve Sel&Er Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nun yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılmaz.

Büromuz açıkça yazılı şekilde izin vermediği sürece, bu sitede yeni linkler açılması ve/veya bu siteye link yaratılması kesinlikle yasaktır.
Bu sitenin kullanımı veya Sel&Er Hukuk & Danışmanlık Bürosu ile e- mail aracılığı ile iletişime geçmek ya da soru yöneltmek ziyaretçi ile büromuz arasında avukat – müvekkil ilişkisi kurmaz. Burada yer alan bilgiler geneldir, yasal danışmanlık hizmeti verme amaçlı değildir. Sitede sunulan bilgiler, ziyaretçinin davası hakkında bilgili ve ehil bir avukattan danışmanlık hizmeti alınması niteliğinde değildir. Sel&Er Hukuk & Danışmanlık Bürosu, resmi ve yazılı vekalet ücreti sözleşmesi olmaksızın hiçbir ziyaretçinin yasal temsilciliğini veya bu yöndeki isteğini kabul etmeyecek ve bu sözleşme imzalanmadan büromuz konu ile ilgili hiçbir temsil rolü üstlenmeyecektir.

Sitede sağlanan bilginin güncel olması için her türlü girişim büromuz tarafından gerçekleştirilmeye çalışılacaktır. Ancak büromuz hiçbir şekilde bu hususta taahhütte bulunmamaktadır. Her halde, bilgiler doğru, eksiksiz ve güncel olsa dahi, internet kullanıcıları ve okuyucular, baroya kayıtlı bir avukattan profesyonel danışmanlık hizmeti almaksızın bu sitedeki bilgiler üzerinden hareket etmemelidir.

Faks ve/veya e-mail ile büromuza gönderilen herhangi bir bilgi veya bu sitenin veya içerdiği bilgilerin herhangi başka bir şekilde kullanımı, hiçbir şekilde avukat & müvekkil ilişkisi oluşturmayacağı gibi büromuzun var olan müvekkilleri ile de kısmi avukat & müvekkil ilişkisi oluşturmaz. Bu sitenin içerdiği tüm bilgi ve belgeler tamamen kişisel olup hiçbir şekilde ticari dağıtım amaçlı değildir. Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin doğru olmadığını veya bu bilgiler nedeni ile zarar gördüklerini iddia edemezler. Sel&Er Hukuk & Danışmanlık Bürosu, bu sitenin içeriği veya ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir şekilde sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Beni Arayın